Zaznacz stronę

H1, H3, H5,

jak to jest z tą twardością?
u

Czy przy wyborze materaca – przeglądając informacje na broszurze/stronie internetowej – nie odnosisz wrażenia, że producenci grają z Tobą w “statki”?
Każdy producent chwali się swoją skalą stopnia twardości/odczuciai, która często w czysto matematycznym założeniu ma ułatwić nam wybór odpowiedniego materaca, jednak w praktyce znacznie go komplikuje.

Jeżeli materac H3 jest dla osób o wadze do 80kg to jaki materac powinien zostać wybrany dla mężczyzny o wadze 85 kg i jego partnerki o wadze 60 kg?

Materac H3 gdzie mężczyzna powinien przejść na dietę a może dwa materace H3 i H4 i spać osobno?

Wszyscy jesteśmy wyjątkowi i musimy być traktowani nieszablonowo, dlatego wierzymy, że to nie człowiek powinien dostosować się do materaca, tylko materac do człowieka.

Nasze materace wykorzystują najnowocześniejsze technologie, stworzone dla idealnego, komfortowego snu. Zadbaliśmy o to by zarówno na materacach hybrydowych i pianowych każdy czuł się odpowiednio – by nikt nie musiał spać osobno ze względu na inne preferencje twardości, czy drgania przenoszone przez partnera/partnerkę podczas snu. Wspólny, komfortowy sen buduje intymność i jest jedną z podstaw szczęśliwego związku.

Zatem porzuć szukanie materaca opierając się o dane techniczne, normy do których nie sposób się dopasować, czy oznaczenia które nic nie wnoszą. Zamiast tego rzuć się na materac, na którym będziesz spędzać jedną trzecią swojego życia i na własnej skórze poczuj co on może Tobie zaoferować.